Bayram Tebrik Kartları ve Zarfları

Sevgili Lavanta Blog Takipçileri,

Henüz başlangıç tarihimizin üzerinden sadece üç hafta geçmiş olmasına rağmen gösterdiğiniz ilgiye, desteğe, bizlere şevk veren yorumlarınıza, beğenilerinize kısacası her şeye çok teşekkür ediyoruz. Ailemiz her geçen gün büyüyor hamdolsun.. Bizler de bayram hediyeleşmedir, kalpten kalbe köprüdür düsturu ile sizlere kendi tasarımımız olan bayram kartlarını ve zarflarını hediye etmek istedik. Ücretsiz indirebilir, renkli çıktı alarak kullanabilirsiniz. Zarfların yapıştırma işlemi de çok kolay ve pratik. Bayram kartlarını sevdiklerinize hediye edip eski bir geleneği canlandırabilir, hazırladığınız hediyenize ekleyip not yazabilirsiniz. Zarfları da kartlarla birlikte değerlendirebileceğiniz gibi ayrıca içerisine minik şekerler ve notlar ile hediye edebilirsiniz. Ayrıca çocuklar için ayırdığınız harçlıkları bu zarfların içerisinde vererek para zarfı geleneği başlatabilir, güzel bir nezaket örneği olabilirsiniz miniklere:)

Evet bu yazımızın devamında 3 adet farklı tebrik kartı ve zarfı şablonu bulunmakta. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz:)

Açıklama:

Kart ve zarflar zip dosyasının içinde PDF formatında yer almaktadır.

Tüm PDF dosyaları A4 boyutundadır ve basıma hazır (CMYK) şekildedir.

Zarfın hazırlanışı ile ilgili tarifi bu yazıda bulabilirsiniz.

VERSİYON 1

ZARFI VE TEBRİK KARTINI İNDİR (zip dosyası)

 

VERSİYON 2

ZARFI VE TEBRİK KARTINI İNDİR (zip dosyası)

VERSİYON 3

ZARFI VE TEBRİK KARTINI İNDİR (zip dosyası)

 

Paylaş
Önceki İçerikBayrama Hazırlık-Değerler Eğitimi
Sonraki İçerikAyrılış ve Kavuşma A’rafında Bir Arefe
Merhaba. Ben Sevde Gün. İlahiyat Fakültesinden mezun olduktan sonra 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi', 'Din ve Değerler Eğitimi' öğretmeni olarak görev aldım. Lavanta blogdaki "Mavera" adli köşemde ilahiyat alanı ile ilgili kaleme aldığım yazılarımı paylaşıyorum. Hem kendi adıma hem de okurlarımız adına istifadeli olmasını dilerim. Sevgilerimle.

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here