Bayram Tebrik Kartları ve Zarfları

Sevgili Lavanta Blog Takipçileri,

Henüz başlangıç tarihimizin üzerinden sadece üç hafta geçmiş olmasına rağmen gösterdiğiniz ilgiye, desteğe, bizlere şevk veren yorumlarınıza, beğenilerinize kısacası her şeye çok teşekkür ediyoruz. Ailemiz her geçen gün büyüyor hamdolsun.. Bizler de bayram hediyeleşmedir, kalpten kalbe köprüdür düsturu ile sizlere kendi tasarımımız olan bayram kartlarını ve zarflarını hediye etmek istedik. Ücretsiz indirebilir, renkli çıktı alarak kullanabilirsiniz. Zarfların yapıştırma işlemi de çok kolay ve pratik. Bayram kartlarını sevdiklerinize hediye edip eski bir geleneği canlandırabilir, hazırladığınız hediyenize ekleyip not yazabilirsiniz. Zarfları da kartlarla birlikte değerlendirebileceğiniz gibi ayrıca içerisine minik şekerler ve notlar ile hediye edebilirsiniz. Ayrıca çocuklar için ayırdığınız harçlıkları bu zarfların içerisinde vererek para zarfı geleneği başlatabilir, güzel bir nezaket örneği olabilirsiniz miniklere:)

Evet bu yazımızın devamında 3 adet farklı tebrik kartı ve zarfı şablonu bulunmakta. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz:)

Açıklama:

Kart ve zarflar zip dosyasının içinde PDF formatında yer almaktadır.

Tüm PDF dosyaları A4 boyutundadır ve basıma hazır (CMYK) şekildedir.

Zarfın hazırlanışı ile ilgili tarifi bu yazıda bulabilirsiniz.

VERSİYON 1

ZARFI VE TEBRİK KARTINI İNDİR (zip dosyası)

 

VERSİYON 2

ZARFI VE TEBRİK KARTINI İNDİR (zip dosyası)

VERSİYON 3

ZARFI VE TEBRİK KARTINI İNDİR (zip dosyası)

 

Paylaş
Önceki İçerikBayrama Hazırlık-Değerler Eğitimi
Sonraki İçerikAyrılış ve Kavuşma A’rafında Bir Arefe
Merhaba Ben Sevde. 32 Yaşındayım. İzmirliyim. İlahiyat Fakültesi mezunuyum 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi', 'Din ve Değerler Eğitimi' öğretmeni olarak 10 yıl gorev aldim. Öğrenci kalmaktan vazgeçemeyip tekrar okula dondum ve Din Psikolojisi alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.Öğrenmeyi, yazmayı, okumayı, sanatın her dalını, fotoğraf çekmeyi, yeni kültürler tanımayı seviyorum.Ala Dergide 2 yıl kendi alanımda yazılar kaleme aldım. Narcicegi adlı bir blogum vardı ve tüm eski yazılarımı Lavanta Bloga taşıdım. Lavanta Blog'da daha çok din ve değerler eğitimi alanında ve ilgi alanlarıma dair yazılar paylaşacağım. Lavanta Blog bir hayalin gerçeğe dönüşmesi ve atıcağımız güzel adımların ilk basamağı olacak inşallah. Sevgilerimle.

Cevap ver

Please enter your comment!
Please enter your name here